KPSS Video Eğitim Setleri

KPSS Video Eğitim Setleri ‘nin tamamı hafıza teknikleri ile profesyonelce hazırlanmıştır.
KPSS Full Plus Paket:Paketin içerisinde Matemetik, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık, Geometri derslerinin eğitim videoları yer almaktadır.
KPSS Full Paket: Paketin içerisinde Matemetik, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık derslerinin eğitim videoları yer almaktadır.
KPSS Sayısal Paket: Paketin içerisinde Matematik ve Geometri derslerinin eğitim videoları yer almaktadır.
KPSS Sözel Paket: Paketin içerisinde Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık derslerinin eğitim videoları yer almaktadır.
KPSS Matematik: Paketin içerisinde Matematik eğitim videoları yer almaktadır.KPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim Setleri
KPSS Tarih: Paketin içerisinde Tarih eğitim videoları yer almaktadır.
KPSS Vatandaşlık: Paketin içerisinde Vatandaşlık eğitim videoları yer almaktadır.
KPSS Geometri: Paketin içerisinde Geometri eğitim videoları yer almaktadır. KPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim Setleri
KPSS Coğrafya: Paketin içerisinde Coğrafya eğitim videoları yer almaktadır. KPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim SetleriKPSS Video Eğitim Setleri

ÜÇ ADIMDA KPSS Video Eğitim Setleri ‘ni izlemeye BAŞLA!
1.)Satın alma işlemlerinin gerçekleştiği sitemize erişmek için buraya tıklayın.
2.)Ücretsiz Üye Ol
3.)Sepete Ekle ve Satın Al
4.)Bütün Eğitimleri Anında İzlemeye Başla

İnternet Tabanlı Uzaktan EğitimKPSS Video Eğitim Setleri

İnternet tabanlı uzaktan eğitim; öğrenen ve öğretenin zaman ve mekân olarak birbirlerinden farklı durumlarda bulunduğu altyapı olarak internet tabanlı ortamların kullanıldığı gerçek zamanlı istendik davranışlar geliştirme sürecidir.
İnternet aracılığıyla eğitim merkezleri ve yüksekokullar bilgiyi geniş bir ölçeğe (tüm dünyaya) yaymaktadırlar. Öğrenciler çok uzak bir coğrafyadan istedikleri zaman ders alabilmekte.
İnternet, posta masraflarını azaltmaktadır. Baskı ya da ulaştırma ücreti ödemeksizin sayfaların dağıtımına olanak sağlamaktadır.
Tüm öğrencilerin yararlandığı bilgileri internet ile tek bir sunucu kullanarak düzeltmek ya da güncellemek mümkündür. Yeni materyal ya da bilgiler istenildiği zaman eklenebilir ve öğrenciler bu değişikleri anında görebilirler.
İnternet, metin, resim ve video gibi öğrenmeyi zenginleştiren ve eğlenceli yaşantılar sağlayan öğretme ve öğrenme araçları ile etkileşim olanağı sağlamaktadır.