Ramazan – KPSS Vatandaşlık

Vatandaşlık hiç bu kadar kolay anlatılmamıştı bana, konuları o kadar zor anlatıyorlar ki bazı hocalar öğrenciler kasıyor ezberleyemiyor. Ama bu videolar çok iyiiii

Gülseren – KPSS Full Paket

Hafıza tekniklerinin herkese uygun olduğunu düşünmüyorum. Ben izlerken ablamda bana eşlik etti bugün o hiç bir şey anlamadı mesela

Hüseyin Yılmaz – KPSS Tarih

Ezberim hiç iyi değildir, hocalarıma ne yapmalıyım diye sorduğumda bu paketleri önerdiler ve ben ümitsizce satın aldım sonrasında bu kadar memnun kalacağım hiç aklıma gelmezdi. Herkese tavsiye ederim.

Büşra Zeynep ERYILMAZ-KPSS Full Plus Paket Video

Kesinlikle emek verilerek hazırlanmış ve faydalı olacağına kuşku yok.. ezbere gerek kalmadan konuyu aklında tutabiliyorsun.. Bir sayısal öğrencisi olarak ben de iyi etki bıraktı.

Ece YILMAZ KARA-KPSS Sözel Paket Video

Uzun süre ders çalışma konusunda sıkıntılı olup dikkati dağılanlara, aynı konuyu sayfalarca okumaktan sıkılanlara birebir. Emeklerinize Sağlık..

Aslan YURTKAYA-KPSS Full Paket Video

Gerçekten faydalı bir çalışma olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.

AYÇA-KPSS Sayısal Paket Video

Sayısalım gerçekten çok kötüydü dersaneye gidememem sebebiyle aldım ve çok memnun kaldım tavsiye ederim arkadaşlara.İyi Çalışmalar.

Aysel Burcu Şensoy-KPSS Full Plus Paket Video

Dershaneye gidecek vaktim olmadığı için bende uzaktan eğitimle hazırlanmayı tercih ettim evet tereddütlerim vardı ama şükürler olsun ki öyle olamadı emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ederim.

Ecem YALÇIN-KPSS Full Paket Video

İbf mezunuyum alan bilgisini çalışmama rağmen GKGY de sıkıntı çıkacağını düşündüğüm için uzaktan eğitimi tercih ettim tüm ibf mezunu arkadaşlarıma öneriyorum.

SELİM SUNGUR-KPSS Sözel Paket Video

mükemmel bir çalışma olmuş tarih hala aklımda valla ne kadar teşekkür etsem az. iyi çalışmalar.

ALİ EJDER-KPSS Sayısal Paket Video

Eline emeğinize sağlık ben konuları yetiştiremeyeceğim diye bunalıma girmiştim. İnan ki beni mutlu ettiniz çok emek vermişsiniz güzelde olmuş.Çalışan kişiler için çok iyi olmuş.Başarılarınızın devamını dilerim.